Amazon відкрила тропічний офіс за 4 мільярди

Фото: reuters

У керівництві сподіваються, що така робоча атмосфера підвищить продуктивність працівників і дозволить їм розвивати нові ідеї.

Найбільший Інтернет-рітейлер Amazon відкрив незвичайний офіс для своїх співробітників. У приміщенні, вартістю 4 мільярди доларів розміщено рослини з півсотні країн світу.

Про це повідомляє ТСН. Ранок.

Всередині офісу у вигляді сфер зі скла постійно підтримується вологість у 60%, аби створити атмосферу лісу. Приміщення прикрашають сорок тисяч рослин. Керівництво компанії сподівається, що така робоча атмосфера підвищить продуктивність праці і дозволить їм розвивати нові ідеї. На будівництво приміщення компанія витратила сім років. Працювати у тропічному офісі може до тисячі людей.

Amazon — один із перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту та найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через Інтернет. Американське агентство Bloomberg назвало власника і засновника компанії Джефа Безоса найбагатшою людиною світу, станом на 2018 рік: його статки оцінюють у 105 мільярдів доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *